WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

T-Mobile na Intel Extreme Masters 2018 Katowice

Już za tydzień w Katowickim Spodku startuje największa esportowa impreza w Polsce – Intel Extreme Masters 2018 Katowice. T-Mobile, jako jedyna firma telekomunikacyjna, ma być obecna na tym wydarzeniu. Co ona podczas niego pokaże?

T-Mobile pod hasłem #ultimatedgaming rozwija swoją działalność skupioną na esporcie i gamingu. Z okazji IEM 2018 przyszykował on mnóstwo aktywności – konkursy w mediach społecznościowych z nagrodami w postaci biletów na IEM czy sprzęt elektroniczny. Małgorzata Rybak, Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej T-Mobile, mówi:

Obejmując patronatem tytularnym tegoroczną Polską Ligę Akademicką zapowiadaliśmy, że to nie jest nasze ostatnio słowo gdy chodzi o nasze aktywności związane z gamingiem. Z pełną konsekwencją od 2017 roku realizujemy naszą strategię obecności w tym obszarze, dostrzegając w niej ogromny potencjał rozwoju. Nie wyobrażamy sobie, aby mogło nas zabraknąć na katowickim IEM – imprezie o światowej renomie. Chcemy być tam, gdzie nasi klienci doświadczają największych emocji, a chyba nikogo nie musimy już przekonywać, że mało co tak emocjonuje dzisiejsze pokolenie, jak rozgrywki esportowe na najwyższym światowym poziomie.

W ramach IEM T-Mobile przygotuje strefę #ultimatedgaming, gdzie na gości będzie czekać 10 stanowisk z laptopami gamingowymi MSI a także stanowiska z smartfonami rpzeznaczonymi do gier. Także będzie można przenieść się w świat VR czy wziąć udział w turniejach z cennymi nagrodami.

Źródło: Materiały prasowe