WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Biznes

T-Mobile wygrał tytuł dla najlepszej sieci

T-Mobile od dawna chwali się jakością swojej sieci i stale zdobywa tytuły, które to potwierdzają. Z racji wygrania kolejnych, niezależnych badań firma przygotowała dosyć ciekawą promocję.

Firma od lat poprawia i mocno inwestuje w swoją infrastrukturę co sprawia, że jest to główny filar jej strategii rynkowej. Zwycięstwa w kolejnych badaniach na najlepszą sieć nie powinny więc aż tak dziwić. Frederic Perron, członek zarządu, odpowiedzialny za obszar konsumencki w T‑Mobile Polska, mówi:

Nie znam nikogo, kto chciałby być w sieci o najgorszym zasięgu albo nawet w drugiej, czy trzeciej pod tym względem. Mobilność to podstawowa potrzeba każdego klienta. Oferta jest oczywiście najważniejsza, ale klienci coraz częściej wskazują, że to zasięg i szybkość sieci skłania ich do zmiany operatora. W sumie oferta i sieć odpowiadają za ponad 80% potrzeb klientów.

Fakty są jasne: najlepszą ofertę potwierdza nasz bilans MNP, a jakość i szybkość sieci – wyniki badań P3 i speedtest.pl. Nasze wewnętrzne analizy pokazują jeszcze jedną ciekawą prawidłowość: codziennie kilkuset klientów, którzy zrezygnowali kiedyś z usług T‑Mobile, decyduje się na powrót nas.

Specjalna promocja dotyczy oczywiście usług oferowanych przez T-Mobile. Nowi klienci, którzy przeniosą numer do sieci będą mogli testować usługi przez 6 miesięcy. W tym czasie będą oni mogli odstąpić od umowy bez żadnych konsekwencji. Promocja dotyczy oferty abonamentowej jak i na kartę. Jeśli więc zastanawiacie się nad zmianą sieci to warto spróbować T-Mobile.

Źródło: Materiały prasowe