WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Tajemnicza rola Keanu Reevesa w Toy Story 4

Zadziwiające, ale poziom dyskrecji dotyczący Toy Story 4 można trochę porównać z tym, wokół filmów Marvela. Wiąże się to przede wszystkim z zakończeniem trzeciej części. Wyglądało wówczas na to, że będzie to koniec serii. Dlatego Toy Story 4 będzie historią zupełnie nieznaną, gdyż nawet nie wiemy czego mamy oczekiwać.

Pierwszy zwiastun animacji nie dał nam właściwie żadnych konkretnych informacji na temat fabuły. Właściwie poza ujęciem wszystkich znanych nam postaci wprowadza nową zabawkę o nazwie Forky. Teraz, dzięki wizycie Toma Allena (Buzz Astral) w The Tonight Show z Jimmy’m Fallonem, dostaliśmy kolejną informację. Dowiedzieliśmy się, że Usłyszymy Keanu Reevesa w Toy Story 4. Na razie nie do końca wiadomo w kogo się wcieli. Allen zapewnia, że Toy Story 4 zaskoczy i poruszy widzów.

To jest naprawdę dobre, a ci goście są geniuszami. Stworzyli głęboką i poruszającą, wspaniałą fabułę. Nie mogę niczego zdradzać, ale to jest o zupełnie nowym rodzaju zabawek. Naprawdę zaskoczą Was zabawki, które się pojawią.

Możemy więc spodziewać się nowych zabawek, prócz ukazanego już Forky’ego. Na razie nie wiadomo komu głosu użyczy Keanu Reeves. Wiemy jednak, że to będzie właściwie jego dubbingowy debiut w bajkach. Do tej pory jedynie użyczył głos animowanej wersji Neo w Animatrixie.

Tajemnicza rola Keanu Reevesa w Toy Story 4

Toy Story 4 w reżyserii Josha Cooley’a zadebiutuje w polskich kinach 9 sierpnia 2019 roku. W oryginalnej wersji usłyszymy głosy takich gwiazd, jak: Tom Hanks, Tim Allen, Joan Cusack, Don Rickles, Estelle Harris i Wallace Shawn. A także: John Ratzenberger, Jeff Pidgeon, Blake Clark, Keegan-Michael Key, Jordan Peele i Tony Hale.

Czytaj też: Powstający prequel Gry o Tron bez smoków i Targaryenów

Źródło: www.cbr.com