2 sezon Punishera zbliża się wielkimi krokami, nic więc dziwnego, że dowiadujemy się coraz więcej o tym, co zobaczymy w serialu. Teraz do sieci trafiły nowe informacje. Okazuje się, że tajemniczy przeciwnik Punishera będzie mu bliższy niż mogłoby się wydawać.

Według showrunnera serialu, Steve’a Lightfoota, John Pilgrim będzie mrocznym odbiciem samego Franka. Ma podobne wartości, jest lojalny i bezkompromisowy. W obu tkwi skłonność do przemocy, a wybory jakich dokonali sprawiły, że są w tym, a nie innym miejscu.

Pod wieloma względami jest odbiciem Franka. Jest facetem, który zawierzył niewłaściwym rzeczom. Teraz za wszelką cenę chce wygrać. A Frank, niestety, jest po drugiej stronie.

Josh Stewart, odtwórca roli Pilgrima, zdradził, że tajemniczy przeciwnik Punishera ma zagadkową przeszłość i silny związek z religią chrześcijańską. Jest chrześcijańskim fundamentalistą, podąża za głosem Boga, bo to co on do niego mówi jest słuszne i właściwe.

View this post on Instagram

Reload and get ready for another round. #ThePunisher

A post shared by The Punisher (@thepunisher) on

Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że 2 sezon Punishera przyniesie powrót pewnej postaci. Chodzi tu o Karen Page, graną przez aktorkę Deborah Ann Woll. Na razie o jej udziale w fabule nie wiadomo zbyt wiele, ale podobno ma mieć znaczący wpływ na Franka. Poza tym zobaczymy podróż Franka po Ameryce. Bohater chce poznać kraj za który walczył.

Premiera 2 sezonu Punishera już w styczniu, oczywiście na platformie Netflix.

Czytaj też: Recenzja filmu Pech to nie grzech

Źródło: cbr.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej