WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Biznes

Tak wygląda pierwszy render Samsunga Galaxy S10

Wszyscy czekamy na nowy rok, bo wraz z nim nadejdzie nowy telefon z serii Galaxy. Jubileuszowa, dziesiąta odmiana wzbudza żywe zainteresowanie wśród społeczności skupionej wokół koreańskiej firmy.

Znany leakster OnLeaks wraz z serwisem 91mobiles stworzył render bazujący na wszystkich dotychczasowych doniesieniach, które możecie zobaczyć tutaj:

To, co najbardziej rzuca się w oczy to zachowanie gniazda słuchawkowego Jack, umieszczenie trzech oczek aparatu w poziomej linii co rzekomo ma zaowocować większą baterią oraz ekran Infinity-O czyli z… dziurą w ekranie zamiast notcha.

Komentarz

W mojej opinii render reprezentuje wszystko, co najgorsze we współczesnych telefonach. Ilość oczek aparatu, która rośnie w zastraszającym tempie, czy koszmarna dziura w ekranie, która nie wydaje się szczególnie funkcjonalna. Nie mogę mieć tej pewności, ale wydaje mi się, że Samsung nie zagospodaruje w żaden sposób skrawka ekranu między oczkami aparatu do selfie a górną ramką. Zatem jest to sztuka dla sztuki, by móc krzyczeć „nie mamy notcha!” oraz „nasz ekran ma XX.X% powierzchni przedniego panelu!” Co gorsza, całość jest niesymetryczna a ramki na górze i na dole pozostają wzorem Galaxy S8 oraz Galaxy S9. Nasuwa się pytanie zatem – po co to wszystko? Całość przypomina mix modelu S9 wraz z modelem N9. Całość ratuje w zasadzie chyba tylko wspomniany port słuchawkowy.

Czytaj też: Mamy zdjęcie Samsunga Galaxy S10

Źródło: 91mobiles