WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Materiały zewnętrzne

Telewizja kablowa – rozrywka na najwyższym poziomie

[Materiał zewnętrzny]

Telewizja kablowa zapewnia rozrywkę na światowym poziomie. Najnowsze filmy i seriale z popularnymi aktorami, transmisje z najważniejszych wydarzeń sportowych z udziałem prawdziwych gwiazd, czy też najlepsze serwisy informacyjne udostępniane w atrakcyjnych pakietach – wszystko to znajduje się w jej ofercie.

Kanały telewizyjne w HD

W większości paczek telewizja kablowa posiada obecnie kanały udostępniane w jakości HD. Pozwala to na zwiększenie wrażeń np. z oglądania filmów i wydarzeń sportowych, szczególnie przy wyposażeniu się uprzednio w nowszy odbiornik, który pozwoli na wykorzystanie wszelkich nowinek oferowanych przez operatorów telewizji.

Online TV w pakietach telewizyjnych

Operatorzy telewizji, tacy jak np. firma INEA oferują swoim usługobiorcom obecnie zupełnie za darmo innowacyjne rozwiązanie, którym jest telewizja online. Pozwala ona na śledzenie ulubionych kanałów telewizyjnych z poziomu komputera PC lub urządzenia przenośnego, w wysokiej jakości. Dzięki temu można cieszyć się rozrywką na najwyższym poziomie, praktycznie w każdym miejscu, także będą w podróży.

Telewizja kablowa i jej nagrywanie

Przy podpisaniu umowy na telewizję kablową otrzymuje się dekoder. Można się w tym zakresie zdecydować na urządzenie z opcją nagrywania. Dekoder PVR, o którym mowa, otwiera użytkownikom telewizji kablowej nowe możliwości. Dzięki niemu można bowiem oznaczyć określony program do nagrania i odtworzyć go sobie w dogodnym momencie, kiedy wróci się do domu lub będzie się miało po prostu na to czas.

[Materiał zewnętrzny]