Magneto z komiksów Marvela „X-Man” kojarzy pewnie każdy. No, jeśli nie stamtąd, to przynajmniej z licznych filmów, gdzie w jego role wcielał się Eric Lensherr. Tym jednak razem to wy możecie wejść w skórę Magneto w GTA V.

Wszystko dzięki modyfikacji stworzonej przez użytkownika JulioNIB, który w prosty sposób przedstawił, jakby to było być Magneto w Los Santos. Nie jest to nic specjalnie zaawansowanego – twórca po prostu model postaci i nauczył grę odpowiednio reagować na charakterystyczne moce bohatera. Nie znajdziemy tutaj żadnych skomplikowanych misji, fabularnego wątku, czy nawet uzasadnienia, dlaczego mielibyśmy pobawić się w niszczycielskiego superbohatera rodem z serii książek „Mściciele” spod pióra Brandona Sandersona. Swoją drogą, zdecydowanie polecam tę lekturę!

Jak możecie zobaczyć powyżej, Magneto ma w świecie GTA V sporo możliwości na zabawę. Jednak wpływanie na samochody, znaki drogowe, helikoptery, samoloty, broń przeciwników, a nawet niezwyciężone pociągi, to nie wszystko, co możecie robić w ramach tej modyfikacji. Ogólnie mówiąc – fajna zabawa na kilkadziesiąt minut. I to za darmo! Modyfikacje pobierzecie bowiem z tego miejsca. Co ciekawe, to nie pierwszy raz, kiedy moderzy zapewniają fanom piątej odsłony Grand Theft Auto możliwość pobawienia się w ciele kultowej postaci. Ostatnio na przykład ktoś przygotował modyfikację przemieniającą graczy w Hulka:

Wciel się w Hulka za pomocą moda do GTA V

Źródło: Kotaku
Zdjęcia: Kotaku

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej