Pasty do 10 zł

Halnziye HY610

Najtańsza z past wypadła w testach kiepsko. Temperatury procesora są wysokie i z czasem one nie maleją. Jej plusem jest właśnie cena oraz łatwość w nakładaniu, ale polecałbym dopłacić do czegoś wydajniejszego.

Halnziye HY710 2g

Kolejna z pasty jest także produkcji Halnziye. Jest ona troszeczkę wydajniejsza od HY610 ale w dalszym ciągu uważam, że nie warto na nią zwracać uwagi. No chyba że ktoś potrzebuje bardzo taniej pasty i znajdzie ją na allegro.

X2 Thermica X2-431/0.5G

Propozycja od X2 jest tanią opcją, natomiast jest jej tylko pół grama, co starczy na mała liczbę użyć. Jej wydajność jest już dobra, a dodatkowo jest ona bardzo prosta do nałożenia. W tej cenie warto się nią zainteresować.

InLine Oyatech

Kolejna propozycja należy do InLine. Oyatech jest białą pastą, która jest łatwa do nałożenia. Natomiast cena za 1 g jest największa w całym zestawieniu. Jej wydajność jest dobra, trochę słabsza od X2, jednakże można ją brać pod uwagę przy zakupie do jednorazowego montażu.

Manhattan CPU Thermal Grease

Propozycja od Manhattana jest przykładem tragicznej pasty. Jej wyniki są najsłabsze w całym zestawieniu, a dodatkowo jest ona bardzo płynna, co utrudnia jej rozprowadzenie po procesorze. Zdecydowanie odradzam jej zakup – poprzednie propozycje są o klasę lepsze.

Cooler Master V1 IC Value

Ostatnia pasta do 10 zł jest jedną z lepszych wyborów pod względem ceny za gram. Jest także prosta do rozprowadzenia po procesorze. Natomiast jej wydajność jest słaba i odstaje od X2 czy InLine. Można ją rozważać, ale tylko jeśli potrzebujecie dużych ilości pasty, a sama wydajność nie jest aż taka ważna.

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej