Pasty do 30 zł

Be quiet! DC1

Pasta niemieckiej firmy jest bardzo łatwa do rozprowadzenia po procesorze. Po 48h wygrzewania prezentuje ona świetną wydajność, która możliwe, że z czasem będzie jeszcze lepsza. Sama cena za gram jest średnia. Jest to dobra pasta warto rozważenia podczas zakupów.

ID-Cooling ID-TG11

ID-Cooling jest kolejną pastą, która jest łatwa w aplikacji. Natomiast cena za gram jest ogromna, jedna z najwyższych w zestawieniu. Sama wydajność plasuje ją w czołówce. Gdyby cena za gram była niższa, to z pewnością warto było by ją rozważyć, tak nie jest ona złym zakupem, ale to samo można uzyskać tańszym kosztem.

AG Extreme

AG Termopasty kompletnie rozczarowały mnie wydajnością modelu Extreme. Jest ona poniżej oczekiwań, a dodatkowo cena za gram jest przeciętna. W obliczu znacznie lepszej konkurencji jej zakup mija się z cele.

Cooler Master MasterGel Pro

Ostatnia z past od Cooler Mastera jest całkiem przystępna cenowo. Jej aplikacja jest łatwa a wydajność dobra. W tej cenie znajdziemy trochę wydajniejsze propozycje, ale nie oznacza to, że wybór MasterGel Pro jest złym pomysłem – można go rozważyć.

Thermaltake TG-2

TG-2 to kolejna pasta, której cena za gram jest dobra, podobnie zresztą jak aplikacja, która nie przysparza żadnych problemów. Natomiast w tej cenie liczyłem na znacznie lepsze wyniki w testach. Konkurencja wypada o wiele lepiej więc zakup TG-2 w tej cenie jest nieopłacalny.

Xilence XPTP.X5

XPTP.X5 to większa ilość pasty XPTP. Podtrzymuję więc plusy i minusy wymienione wcześniej – bardzo dobra wydajność, ale jest ona ciężka do rozprowadzenia. Ze względu na większą ilość pasty w tylko trochę wyższej cenie to cena za gram jest znacznie lepsza. Jeśli chcecie kupić propozycję od Xilence w większej ilości, to spokojnie możecie się na nią zdecydować.

Deepcool Z9

Z9 to pasta, która jest przeciętna pod względem ceny. Sama aplikacja jest dosyć wymagająca, co także nie jest plusem. W testach wypadła ona dobrze – po 48h wydajność jest na poziomie poprzednika. Jest to więc kolejny model warty rozważenia.

JunPus DX1

JunPus DX1 to pasta, za którą trzeba już trochę więcej zapłacić, w szczególności w przeliczeniu na gram. Jest też ona ciężka do rozprowadzenia. W testach wypadła ona po 48h identycznie jak poprzednicy. Gdyby cena byłą trochę niższa to pasta otrzymałaby znaczek Polecamy.

Reeven RT-PRO

RT-PRO to pasta dosyć opłacalna pod względem ceny za gram. Jest ona łatwa do rozprowadzenia, natomiast wydajność jest na poziomie Pactuma PT-2. Po co więc przepłacać?

JunPus D9000

Druga z past od JunPus jest ponownie bardzo ciężka do aplikacji. Cena za gram także wychodzi wysoka, a sama wydajność jest na poziomie DX1. Nie widzę więc sensu w dopłacaniu do modelu D9000.

ID-Cooling ID-TG31

Ostatnia z past do 30 zł to model ID-TG31, który jest większą wersją TG-11, są więc te same plusy i minusy. Jedynie cena za gram, w tym przypadku jest niższa, co sprawia, że pastę można rozważyć ze względu na przystępną ceną i znakomitą wydajność.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!