Niedawno Xtorm zaprezentował nową linię produktów. Udało nam się otrzymać sprzęt na testy i już dzisiaj możecie zobaczyć, czy warto zainwestować w ładowarki tej firmy.

Fast Charging Pad Balance

Pierwsza z ładowarek została zapakowana w czarny karton. Wraz z nią otrzymujemy kabel USB-> USB-C, instrukcję oraz informację o gwarancji. Jak to jest w przypadku prawie wszystkich produktów Xtorma, gwarancja wynosi 2 lata, ale po rejestracji na stronie można ją przedłużyć do 3 lat.

Ładowarka ma wymiary 80 mm x 80 mm x 13 mm i wazy 71 g. Wygląda bardzo dobrze. Gumowy plus na górze połączony z materiałowym wyłożeniem jest świetnym pomysłem. Nie dość, że chroni on smartfona to jeszcze naprawdę porządnie wygląda. Balance stoi na czterech gumowych nóżkach, przez co nie ślizga się po meblach czy innych powierzchniach. Ładowarka posiada wejście USB-C i może być zasilana 5V/2A albo 9V/1,67A. Balance ładuje smartfony bezprzewodowo z mocą 5W, 7,5W lub 10W. Oznacza to, że telefony powinny się dosyć szybko naładować. Jakość wykonania całości jest świetna – nie mam nic producentowi do zarzucenia.

Dual Charging Pad Magic

Druga z ładowarek jest tak naprawdę połączeniem dwóch modeli Balance. W zestawie otrzymujemy dokładnie to samo, a zasady gwarancji są takie same.

Magic ma wymiary 159 mm x 78 mm x 13 mm i waży 142 g. Wygląd oraz jakość wykonania są analogiczne do poprzednika – wszystko stoi na naprawdę świetnym poziomie. Różnice dotyczą głównie specyfikacji. Tym razem ładowarka ładowana jest napięciem i prądem 5V/3A lub 9V/2A. Ładowanie bezprzewodowe odbywa się z mocą 5W, 7,5W i 10W na pierwszym urządzeniu i 5W na drugim (łącznie maksymalnie 15W).

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!