WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Testy

Test Fresh ‚N Rebel Powerbank 6000 mAh

Fresh ‚N Rebel to firma, która zaciekawiła mnie nazwą – wydaje się, że jej produkty powinny być znakomite. Powerbank 6000 mAh to urządzenie, które potwierdzą ową tezę. Dlaczego? Zapraszam do testu.

Powerbank otrzymałem w opakowaniu utrzymanym w kolorze samego urządzenia. Do wyboru jest ich mnóstwo, a listę możecie zobaczyć na stronie producenta. Wraz z powerbankiem otrzymałem kabel oraz instrukcję. Ta druga posiada krótki opis w języku polskim. Gwarancja wynosi standardowe 24 miesiące.

Powerbank 6000 mAh ma wymiary 95 mm x 52 mm x 25 mm i waży 140 g. Jest to więc lekkie i poręczne urządzenie. Wygląda ono znakomicie. Połączenie wybranego koloru z dwoma srebrnymi bokami wygląda świetnie. Dodatkowo jakość wykonania jest na najwyższym poziomie. Ban energii posiada miękkie w dotyku materiały oraz dwa matowe boki. Także etykieta z logiem jest w pełni skórzana. Urządzenie posiada srebrny włącznik wraz z czterema białymi diodami nad i jedną pod nim. Diody oczywiście informują o poziomie naładowania. Powerbank 6000 mAh posiada jedno wyjście o maksymalnym prądzie 2,4 A i napięciu 5 V. Ponadto posiada on następujące zabezpieczenia: przed przepięciem, nadprądowe, przed przegrzaniem, przed przeładowaniem, przed rozładowaniem oraz przed zwarciem. Spełnia on także normę UN 38.3 dla baterii litowo-jonowych, która umożliwia zabieranie powerbanku na pokład samolotu. Powerbank 6000 mAh ładowany jest ze złącza micro USB (5 V / 1,5 A).

Testy i podsumowanie

W testach został wykorzystany smartfon Samsung Galaxy S7. Ponieważ większość osób ładuje włączone telefony z uruchomionymi niektórymi funkcjami, zdecydowałem się na ładowanie smartfonu z wyłączonymi aplikacjami ale z włączonymi takimi funkcjami jak Bluetooth, NFC, Always on Display czy lokalizacje. Dzięki temu dostajemy informację o tym, jak powerbank będzie w stanie naładować działający smartfon.

Powerbank bardzo szybko ładuje smartfona – najszybciej z całej stawki. Pojemność także ma dobrą – wynik 72,5% jest całkowicie poprawny. Fakt, że pozwolił on na najmniejszą ilość naładowań Samsunga S7, jednakże to już jest kwestia pojemności.

Powerbank 6000 mAh kosztuje około 80 zł. Cena plasuje urządzenie w środku stawki urządzeń o takiej pojemności. Produkt Fresh ‚N Rebel jest znakomicie wykonany, bardzo miły w dotyku i rewelacyjnie  wygląda. Posiada on mnóstwo zabezpieczeń, które zapewniają odpowiedni poziom bezpieczeństwa smartfonu. W testach wypadł on dobrze – w szczególności należy zwrócić uwagę na szybkie ładowanie telefonu. Powerbank jest znakomitym wyborem dla osób, które chcą mieć najlepsze produkty oraz najładniejsze. W takim wypadku zdecydowanie warto wybrać propozycję od Fresh ‚N Rebel.