WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Testy

Test Huawei P40 Lite. Najważniejszy Lite w historii firmy

Bateria tradycyjnie mocnym punktem

Huawei P40 Lite test recenzja opinie

Czas działania na pojedynczym ładowaniu zawsze był mocnym punktem serii Lite Huaweia. P40 Lite się z tego nie wyłamuje.

Przy typowym użytkowaniu obejmującym 20-30 minut rozmów, kilkadziesiąt wiadomości, 1,5 godziny muzyki na słuchawkach, 2 godziny przeglądania Internetu i korzystania z komunikatorów oraz stałą synchronizację z zegarkiem, smartfon bez problemu wytrzymuje ok 1,5 dnia. Bardziej oszczędne osoby spokojnie zrobią z tego nawet trzy dni. Nie ma co się obawiać, że P40 Lite rozładuje się przed końcem dnia.

Huawei P40 Lite test recenzja opinie

Bardzo mocnym punktem jest też obsługa $0W ładowarki. Dzięki niej P40 Lite ładuje się do pełna w 64 minuty(!).

P40 Lite ma papiery na sukces. Tylko ten Google…

Huawei P40 Lite test recenzja opinie

Huawei P40 Lite to godny kontynuator świetnej serii smartfonów. Ma wszystko co potrzebne do odniesienia sukcesu. W cenie 999 zł niewiele nowych smartfonów oferuje wyższą wydajność i lepszą jakość zdjęć. Do tego mamy bardzo ładną i solidnie wykonaną obudowę i bardzo dobry akumulator.

Ponarzekać można na ekran, który nieco odstaje od konkurencji oraz w mojej ocenie kompletnie bezużyteczny aparat do zdjęć makro. Ale w zasadzie pod względem możliwości sprzętowych P40 Lite nie ma żadnej dyskwalifikującej go wady.

Huawei P40 Lite test recenzja opinie

Jedynym, co może przeszkadzać w jego zakupie są nieszczęsne usługi Google’a. To jednak nie dla każdego jest przeszkoda, o czym przeczytacie pod tym adresem. To w zasadzie od tego powinniście zacząć rozważanie zakupu Huaweia P40 Lite. Pod kątem sprzętu Was nie zawiedzie. A jak będzie pod katem oprogramowania? O tym musicie zdecydować sami.

Zdjęcia telefonu zostały wykonane aparatem Sony A6500.

Zdjęcia w oryginalnym rozmiarze znajdziecie pod tym adresem. Poniższe zostały zmniejszone do szerokości 1300p.

Spis treści:
WRÓĆ DO STRONY 1
Pokaż cały spis treści
WRÓĆ DO STRONY 1