Testów komputerów All-in-One na WhatNext jeszcze nie było i najwyższy czas to zmienić. Zaczynamy od modelu MSI PRO 27X 7M, który przeznaczony jest do pracy biurowej. Jak wypadnie on w testach?

Komputer MSI PRO 24X 7M został zapakowany w standardowy karton. Wraz z nim otrzymujemy instrukcję, kabel zasilający, klawiaturę i myszkę. Dwie ostatnie opisane zostały w dziale peryferia. Zasilacz to model Delta ADP90-MD H, a jego moc wynosi 90W. Gwarancja wynosi 2 lata.

MSI PRO 24X 7M wygląda bardzo elegancko – świetnie wpasuje się w pomieszczenia biurowe czy nawet w większość nowoczesnych mieszkań. AiO ma wymiary 538,44 mm x 169,96 mm x 399,96 mm – jest to dosyć cienka konstrukcja. Waży ona 3,96 kg. Całość stawiana jest na trójkątnej nóżce, która umożliwia zmianę kata nachylenia monitora. Sama matryca ma 23,8 cala i pracuje w rozdzielczości 1920 x 1080 px. Posiada ona technologię MSI Anti-Flicker, która chroni oczy osoby użytkującej komputer. Matryca posiada także antyodblaskową warstwę Anti-Glare, która maksymalnie redukuje ilość odbijanego światła. Producent deklaruje katy widzenia równe 178°. Zastosowany panel to IPS, który charakteryzuje się znikomą ramką wokół ekranu – bardzo pozytywnie wpływa to na wygląd. Na prawym boku znajdziecie zatokę dla dysków 2,5 cala. Po odkręceniu jednej śrubki można szybko wymienić dysk na inny – świetna rzecz. Na lewym boku MSI umieściło kilka portów. Do dyspozycji są dwa USB 3.1 Gen 1, wyjście na słuchawki oraz wejście na monitor. Pod nimi znajduje się przycisk włączający komputer. Z tyłu jest pozostała gama złączy. Znajdziecie tam dwa złącza USB 3.1 Gen 1, dwa USB 2.0, wyjście HDMI, dwa wejścia Ethernet oraz wejście zasilające. Co ciekawe, PRO 24X posiada technologię MSI Super CHarger, która umożliwia szybkie ładowanie i autodetekcję prądu nawet gdy AiO jest uśpiony. HDMI pozwala na podłączenie do komputera dodatkowego monitora. Warto też wspomnieć, że PRO 24X jest zgodny z systemem montażowym VESA, dzięki czemu można go powiesić na ścianie. Obok złączy możecie też zobaczyć zabezpieczenie Keningston Lock, które może się przydać, gdy istnieje ryzyko kradzieży AiO. PRO 27X został wyposażony także w dwa 2,5 W głośniki.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!