WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Testy

Mini-test ładowarek sieciowych, samochodowych i kabli od Yenkee

W życiu każdej osoby nadejdzie taki moment, w którym będzie trzeba kupić ładowarkę czy kabel. Wiele osób wybiera ten sprzęt na zasadzie najtańszego, a to nie jest najlepsze podejście. Warto zapoznać się z ofertami wielu producentów. Jedne z ciekawszych produktów posiada w swojej ofercie Yenkee. Zapraszam do zapoznania się z częścią urządzeń ładujących tej firmy.

Ładowarki sieciowe

USB Type-C Wall Charger

Ładowarkę otrzymałem w standardowym, żółto-czarnym opakowaniu. W zestawie znajduje się tylko ona – nie ma żadnych dodatków. Ładowarka to najbardziej typowy produkt, jaki można sobie wyobrazić. Składa się ona z części podłączanej do gniazdka oraz z zamontowanego na stałe kabla USB Type-C. Ma on długość 130 cm i powinien spokojnie sprostać wymaganiom. Jego wykonanie jest standardowe – jest to zwykły, okrągły kabel. Ładowarka jest cała biała i jedynie na jednym z boków ma napis z nazwą oraz specyfikacją. Urządzenie pracuje z napięciem wchodzącym od 100 V do 240 V więc powinno sobie poradzić na całym świecie. Prąd wyjściowy wynosi maksymalnie 2A a napięcie 5 V. Cena ładowarki wynosi około 50zł, natomiast jest to nowość i w najbliższym czasie cena powinna spaść do 40 zł.

Universal Travel USB Charger

YAT 202 otrzymałem, jak większośc produktów Yenkee, w żółto-czarnym opakowaniu. W opakowaniu znajduje się sama ładowarka, nie ma żadnych dodatków (nie licząc przejściówek). Ładowarka ma bardzo prosty, ale dobry design – jest cała biała, jedynie jej góra z logiem firmy jest szara. Z jednej strony znajdują się dwa wyjścia USB. Łącznie są one w stanie oddać 3,5 A przy napięciu 5 V (17,5 W). Powinno to wystarczyć do ładowania smartfonów czy tableta. Jej cechą wyróżniającą jest kompatybilność z wszystkimi wtyczkami na świecie. Wraz z ładowarką otrzymujemy cztery przejściówki pozwalające na podłączenie jej do gniazdek w :

  • Europie, Afryce,
  • Wielkiej Brytanii, Hong Kongu,
  • Australii, Nowej Zelandii, Chinach,
  • Kanadzie, Filipinach, USA, Chinach, Japonii, Tajwanie.

Jak sami widzicie, dzięki niej możecie ładować urządzenia (o ile one same na to pozwalają) na całym świecie. Napięcie wchodzące jest z zakresu 100-240 V więc ono także na to pozwala. Ładowarka sama wykrywa prąd potrzebny do ładowania sprzętu oraz posiada zabezpieczenie przed przeciążeniem prądu, mocy oraz przed zwarciem. Jej cena wynosi około 70 zł.

Spis treści:

  1. Ładowarki sieciowe
  2. Ładowarka samochodowa i kable
  3. Testy i podsumowanie

Spis treści:
PRZEJDŹ DO 2 STRONY: Część 2
Pokaż cały spis treści
PRZEJDŹ DO 2 STRONY: Część 2