Opaski stają się coraz popularniejsze wśród różnych osób. Nieźle one wyglądają, a także dostarczają sporo informacji o stanie organizmu. W dzisiejszym teście przyjrzymy się opasce od Goclever – Maxfit Premium.

Opaska zapakowana została w standardowy karton. W pudełku znajduje się tylko ona i nic więcej – brakuje mi choćby instrukcji. Możliwe, że to tylko wada egzemplarzu recenzenckiego, bowiem Goclever zapewnia, że powinien być w zestawie dodatkowy pasek.

Opaska wygląda przeciętnie – jest cała czarna i w sumie niczym się nie wyróżnia. Pasek został wykonany z tworzywa sztucznego i jest wystarczająco długi – nikt nie powinien mieć problemów z jego założeniem. Wyświetlacz ma rozmiar 0,96 cala i został wykonany w technologii Colorful TFT LCD. Pod nim znajduje się przycisk do zmiany ekranu i podglądania różnych parametrów. Komunikacja ze smartfonem odbywa się przy pomocy technologii Bluetooth 4.0 LE. Jego zasięg wynosi do 10 metrów.  Akumulator ma pojemność 110 mAh i powinien starczyć do 10 dni. Ładuje się go za pomocą złącza USB, schowanego w opasce – wystarczy zdjąć pasek i podłączyć do złącza USB. Czas ładowania to około 45 minut. Maxfit posiada wodoszczelność, potwierdzoną certyfikatem IP67, co także daje pyłoszczelność. Posiada on moduł Personal LAB, który umożliwia pomiar rytmu serca, ciśnienia krwi czy wysycenia krwi tlenem. Oczywiście mierzy on także przebyty dystans, kroki czy spalone kalorie. Opaska kompatybilna jest z systemem Android oraz iOS.

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej