Podczas gdy technologiczni maniacy koncentrują się na ostatnich przeciekach na temat drugiej generacji procesorów Ryzen, fani Ubistoftu otwierają już szampana. Teraz już oficjalnie zapowiedziano nadchodzącego Tom Clancy’s The Division 2, czyli kontynuację gry z 2016 roku.

Początkowo te informacje ujawniła niemiecka strona, ale (co zadziwiające) nie musieliśmy długo czekać na ich oficjalne potwierdzenie. Tym razem kluczowe słowa wypowiedział dyrektor kreatywny w ekipie Ubisoft Massive, który ujawnił w notce prasowej, że Tom Clancy’s The Division 2 jest na etapie produkcji. Już teraz możemy być pewni, że zawartość i jakość kontynuacji będzie znacznie większa od poprzednika. Okazało się bowiem, że w pracy nad nią weźmie udział aż 6 oddzielnych ekip deweloperów z Ubisoftu. Niestety nie możemy być pewni co do daty premiery oraz wspieranych platform, ponieważ poskąpiono informacji na ten temat.

Jednak studio nie pozostawi na lodzie fanów ”jedynki”, ponieważ wraz z zapowiedzią nowej odsłony ujawniono dwie aktualizację, które umilą czas w czasie oczekiwania. Te mają pojawić się w czerwcu i umożliwią graczom zdobywanie zestawu kolejnych osiągnięć, które zaowocują kilkoma dodatkowymi nagrodami w The Division 2. Szczegóły na jej temat wprawdzie nie zostały ujawnione, ale mają pojawić się w pełnej krasie podczas czerwcowego E3. Na koniec możecie rzucić okiem na transkrypcje potwierdzenia zapowiedzi podczas jednego ze streamów pracowników Ubisoftu:

Nie była to łatwa decyzja, ale jest tak wiele historii i doświadczeń, które chcemy zbadać w świecie The Division, że podjęliśmy decyzję co do sequela. To niesamowita okazja, aby wziąć całą tę naukę i doświadczenie z obecnej odsłony i wprowadzić ją w całkowicie nową grę.

Źródło: wccftech.compolygon.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej