Gra The Evil Within 2 miała swoją premierę 13 października i zebrała dosyć pozytywne recenzje. Tytuł rozgrywa się z perspektywy trzeciego gracza, jednakże okazuje się, że może to zostać zmienione.

Aby grać z perspektywy bohatera wystarczy aktywować odpowiednią opcję za pomocą konsoli wbudowanej w grę. Nie wiadomo dlaczego Tango Gameworks zdecydowało się zachować tą funkcjonalność, ale nie wprowadzić jej do gry. Widok z perspektywy bohatera robi niesamowite wrażenie i poprawia odczucia z rozgrywki – w szczególności jeśli chodzi o horror. W typowych grach RPG wolę widok z perspektywy trzeciej osoby, jednakże w horrorach chcę się bać i widok z pierwszej osoby jest znacznie lepszy.

Aby uruchomić ten tryb wystarczy w konsoli wpisać pl_FPS 1. Mechanika strzelania, oddziaływanie z otoczeniem – wszystko działa perfekcyjnie z tej perspektywy. Aby uruchomić konsolę należy utworzyć na pulpicie skrót do gry i dodać w adresie +com_allowconsole 1. Wtedy w grze wystarczy nacisnąć insert i konsola się pojawi.

Źródło: https://www.eteknix.com/

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!