WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

The Surge 2 – oficjalny trailer z elementami gameplayu

Jeśli spodobał Wam się klimat i zamysł The Surge, to w drugiej odsłonie z pewnością się odnajdziecie. Tak przynajmniej wskazuje ujawniony trailer z elementami rozgrywki w The Surge 2 podczas targów Gamescom.

Swojego czasu o The Surge było całkiem głośno. No… przez tydzień, może dwa tygodnie od premiery mającej miejsce 16 maja 2017 roku. Dzieło studia Deck13 Interactive przedstawiało mroczną wizję przyszłości, w której to stworzone przez człowieka maszyny obróciły się przeciwko niemu. Czym byłby jednak tamtejszy bohater bez egzoszkieletu? W niego właśnie będziemy wyposażeni już od początku przygody w The Surge 2. Innymi słowy – science-fiction pełną parą i w naprawdę ciekawym wydaniu. Zwłaszcza pod kątem poziomu trudności inspirowanym na serii Dark Souls. Oczywiście nie była to kopia, a raczej mierne odwzorowanie z odrobinę sztywnymi animacjami i zwyczajnie dziwacznymi (pod kątem zachowań) przeciwnikami.

Są to zdecydowanie te elementy, które twórcy poprawili w drugiej odsłonie. Na razie trafiła do nas jedynie krótka zapowiedź, podczas gdy obecni na targach Gamescom 2018 mogą cieszyć się szczegółowym pokazem, w ramach którego przedstawiano rozbudowane środowisko, brutalną walkę oraz dopracowane mechaniki. Czy fanom serii trzeba będzie czegoś więcej? Przypominam, że The Surge 2 zadebiutuje gdzieś w 2019 roku na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Źródło: Wccftech
Zdjęcia: Wccftech