Thermaltake zapowiedziało właśnie następców obudowy Level 10 – modele Level 20 i Level 20 GT. Są to wyjątkowe konstrukcje, które zachwycają wyglądem oraz rozwiązaniami, które zostały w nich zastosowane.

Obudowa Level 20 oparta jest na trzech fizycznie rozdzielony komorach. Każda z nich ma własny panel wykonany z hartowanego szkła o grubości 4 mm, który także otwiera się. Oprócz tego z nowości to na przednim panelu znajduje się złącze USB 3.1 Type-C, które jest ewidentną próbą nadążenia za nowoczesnymi rozwiązaniami. Oczywiście Level 20 posiada także zwykłe wejścia USB 3.0. Produkt Thermaltake posiada trzy śmigła Riing Plus 14 RGB oraz dwa panele LEDowy Lumi Plus. Całością można sterować za pomocą oprogramowania.

Model Level 20 GT będzie idealny dla osób poszukujących czegoś bardziej normalnego ale także najwyższej jakości. Ma ona posiadać cztery panele z hartowanego szkła o grubości 5 mm. Także ma ona posiadać większe okna oraz generalnie być większą konstrukcją. Co do ceny to wersja Level 20 została wyceniona na 999 dolarów więc jest ona ogromna.

Źródło: https://www.techspot.com/

 

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej