WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Thermaltake wprowadza do sprzedaży potężną chłodnicę

Thermaltake to uznana firma nie tylko w segmencie obudów, zasilaczy, chłodzeń czy akcesoriów gamingowych, ale także w branży chłodzenia wodnego. Tak się właśnie składa, że zaprezentowała teraz potężną wręcz chłodnicę – Pacific CL480 Radiator.

Nowa chłodnica jest w pełni miedziana, ułożenie finów jest bardzo gęste i jak sama nazwa mówi, ma rozmiar 480 mm. Została przystosowana do współpracy z czterema 120 mm wysokociśnieniowymi wentylatorami. Jej boczne panele zostały wykonane ze stali nierdzewnej, co zapewnia wysoką trwałość, a także zmniejsza ciężar Pacific CL480 Radiator. Produkt Thermaltake posiada gwinty G1/4″ ze sztywnymi połączeniami, co ma zapewniać całkowitą szczelność. Chłodnica prezentuje się dobrze, jest cała czarna, co w połączenie np. z podświetlanymi wentylatorami powinno dać niesamowity efekt.

Pacific CL480 Radiator można znaleźć już w polskich sklepach w cenie 570 zł. Jeśli posiadacie aż tak potężną obudowę, któa zmieści 480 mm chłodnicę, a także przymierzacie się do budowy własnego układu chłodzenia cieczą, to warto zastanowić się nad tą propozycją.

Źródło: https://www.thermaltake.com/