WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

To jeden z najlepszych momentów na zakup Assassin’s Creed Origins

Assassin’s Creed Origins z 2017 roku jest na swój sposób wyjątkowy, ponieważ po raz pierwszy obrał słuszną drogę w rozwoju marki po kilku latach stagnacji, a następnie miotania się w wyborze odpowiedniej formy. Jego „wiedźminowatość” przysłużyła się serii, która po przygodzie w Starożytnym Egipcie przeniosła nas do tego samego okresu, ale w klimatach śródziemnomorskich i choć nie mamy obecnie okazji na zakup tego drugiego w przystępnej cenie, to otrzymaliśmy właśnie najlepszą promocję z Assassin’s Creed Origins w historii.

Dobra, może i nie mam pewności, czy teraz kupicie Assassin’s Creed Origins najtaniej, ale daję sobie uciąć rękę (tę lewą), że dorwanie tej odsłony w ramach paczki Humble Montyly jest najbardziej opłacalne. Wystarczy, że wydacie 12$, czyli około 46 złotych i z miejsca otrzymacie kod Steam na tę grę, ale to nie koniec, bo 3 maja otrzymacie zestaw kolejnych (obecnie tajemniczych) produkcji.

Możecie być przy tym pewni, że organizatorzy tej charytatywnej subskrypcji (comiesięcznej, więc należy pamiętać o ewentualnym „unsubie”) nie dorzucą do paczki gier z odmętów Steama, a z pewnością solidne pozycje. Na przykład w tej marcowej gracze otrzymali gwarantowanego Mutant: Road to Eden, a na koniec fenomenalnego Northgarda i bijatykę Absolver… i to niestety trzy gry z 15, o których jakość mogę Was zapewnić.

Jeśli więc zachęciłem Was do zakupów, to śmiało wbijajcie na stronę Humble Monthly.

Czytaj też: Następny Assassin’s Creed z wikingami w roli głównej

Źródło: Humble Monthly