WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

To jeszcze nie koniec Kapitana Ameryki

Jakiś czas temu Chris Evans zdawał się żegnać z fanami sugerując, że odchodzi z MCU. Wywołało to spore poruszenie, ale od tamtej pory nikt nie podejmował zbytnio tego tematu. Teraz Joe Russo stwierdził, że to jeszcze nie koniec Kapitana Ameryki.

Chris Evans zdaje się wycofywać ze swojej roli i powoli odkładać tarczę Kapitana Ameryki. Okazuje się, że nie tylko fani mają na ten temat odmienne zdanie niż aktor. Joe Russo zapytany o przyszłość Kapitana zasugerował, że ma plany co do przyszłości Evansa w MCU.

Russo stwierdził, że to jeszcze nie koniec Kapitana Ameryki, gdyż ta postać nie jest skończona. Oczywiście, chciałby, by powoli ustępowała pola innym bohaterom, ale Kapitan będzie miał ważną rolę w 4 fazie MCU.

Myślę, że to było dla niego bardziej emocjonalne niż dla nas, ponieważ jeszcze nie skończył. Nie wyjaśnię, co to znaczy, ale  fani wkrótce zrozumieją, o czym mówię. Osobiście, chociaż bardzo chciałbym zobaczyć dalej Evansa jako Kapitana, fajnie byłoby zobaczyć jak aktor odgrywa mniejszą rolę w filach. Dałby tym samym możliwość zabłyśnięcia takim postaciom jak Kapitan Marvel i Czarna Pantera. Mógłby zostać nowym dyrektorem S.H.I.E.L.D, popracuje i wyjaśni rolę Nicka Fury i Marii Hill w Spider-Man: Far From Home.

Będziemy musieli poczekać na jakieś konkretniejsze informacje, ale na pewno ciężko wyobrazić sobie MCU bez Kapitana Ameryki.

To jeszcze nie koniec Kapitana Ameryki

Czytaj też: Drugi sezon The Chilling Adventures of Sabrina zadebiutuje już wiosną

Źródło: comicbookmovie.com