WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Tom Hanks zagra Gepetto w nowym filmie Pinokio?

Właśnie trwają rozmowy na temat nowej roli jednej z największych gwiazd Hollywood. Z doniesień wynika, że Tom Hanks zagra Gepetto w nowym filmie Pinokio. Sam aktor marzy, żeby wcielić się w tę rolę.

Film będzie aktorską adaptacją jednej z najbardziej klasycznych bajek dla dzieci. Oczywiście Disney już dawno nakręcił wersję animowaną, ale ostatnio ma tendencję do odświeżania swoich starych produkcji i serwowania i w nowym wydaniu. Niedługo dostaniemy film Dumbo i Król Lew.

Reżyserią filmu zajmie się Paul King, który dał nam filmy o Paddingtonie. King razem z Chrisem Weitzem odpowiadają również za scenariusz. Według doniesień film Pinokio ma budżet 150 milionów dolarów, a jego produkcja ma ruszyć już latem przyszłego roku.

Tom Hanks zagra Gepetto w nowym filmie Pinokio?

Miejmy nadzieję, że adaptacja klasycznej opowieści jaką jest Pinokio będzie lepsza od tego, co Disney zrobił z Dziadkiem do orzechów. Fani aktora na pewno będą zachwyceni, że Tom Hanks zagra Gepetto. Na razie nie wiadomo, kogo jeszcze zobaczymy w tym filmie. Na jakiekolwiek szczegółowe informacje musimy jeszcze poczekać.

Czytaj też: Curran Walters chce zgrać Red Hooda

Źródło:  gamespot.com