Piractwo internetowe nie jest już tak pozbawione ryzyka jak kiedyś miało to miejsce. Jednak teraz, dzięki nowej wtyczce stało się bardziej wygodne. Torrents Time pozwala użytkownikowi na oglądanie filmów i pobieranie przy tym innych rzeczy bezpośrednio z poziomu przeglądarki internetowej.

Ciekawy dodatek pojawił się w zeszłym tygodniu, a popularny serwis The Pirate Bay już zaczął go wspierać. Oczywiście nie jest to jedyna strona, która może z niego korzystać – może każda, wystarczy że doda opcje usługi za pomocą oferowanego kodu. Użytkownik, który będzie chciał ściągnąć torrent po raz pierwszy zostanie poproszony o dodanie wtyczki, a film się zacznie od razu gdy pobierze się jego wystarczająca część.

Torrents Time jest podobny do Popcorn Time. Różnica jest taka, że gdy wtyczka już zostanie zainstalowana, będzie ona wykorzystywana na każdej stronie która ją wspiera. Dzięki temu wszystko jest trudniej wytropić i zatrzymać. Oczywiście w tym wszystkim jest haczyk. Użytkownicy Torrents Time ujrzą ostrzeżenie, że ich adres IP jest narażony oraz reklamę usługi VPN. Można oczywiście zarejestrować się za 2 dolary, jednak jest to tylko 3-dniowa wersja próbna. Za codzienne korzystanie trzeba zapłacić “aż” 12 dolarów za miesiąc lub 70 za rok.

“Jesteśmy pewni, że w krótkim czasie zostaniemy dodani na wszystkie strony z torrentami” mówi ekipa z Torrent Time. “Pozwolimy ludziom oglądać jakikolwiek film ze strony z torrentami, które nas wspierają kiedy tylko chcą, bez konieczności przechowywania cudzych plików na dysku twardym.”
Prawdopodobnie nie minie wiele czasu zanim Torrents Time stanie się popularnym celem wszelkich organizacji zajmujących się walką z piractwem. Jednak jak już pokazało The Pirate Bay, nie jest to prosta walka.

[źródło i grafika: digitaltrends.com]

    Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!