WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Trailer Avengers 4 może ukazać się już w piątek?

Avengers 4 jest jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów w historii Marvel Studios. Znikoma kampania marketingowa sprawia, że plotki i teorie na temat filmu są bardzo chodliwe. Nic dziwnego, nadal nie dostaliśmy zwiastuna, a tytuł pozostaje tajemnicą. Jednak najnowsza plotka głosi, że trailer Avengers 4 może ukazać się już w piątek!

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że zwiastun Avengers 4 ukaże się jeszcze w tym roku. Na temat dokładnej daty pojawił się ogrom spekulacji. Według nich najszybciej dostalibyśmy go końcem listopada lub na początku grudnia. Jednak najnowsza plotka mówi, że zdarzy się to szybciej. A mianowicie – w ten piątek ( 23.11)!. Będzie to dzień po Święcie Dziękczynienia, podczas długiego weekendu w Stanach.

https://twitter.com/DanielRPK/status/1064630718515593216

Pozwoliłoby to amerykańskim fanom na spokojne przetrawienie otrzymanego materiału. Choć ta plotka wydaje się mieć ręce i nogi, to nadal jest to tylko pogłoska. Z drugiej strony będzie to tak zwany Black Friday i trailer Avengers 4 mógłby trochę zgubić się w całym tym promocyjno-zakupowym szumie.

Być może w piątek dostaniemy zapowiedź zwiastuna, określający dokładną datę jego ukazania, a nie właściwy materiał. Na razie pozostaje tylko czekać do piątku. Jednak mimo wszystko jedno jest pewne, trailer Avengers 4 nadchodzi wielkimi krokami.

Czytaj też: Będzie 7 sezon Agents of S.H.I.E.L.D

Źródło: www.comicbookmovie.com