WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Trailer filmu Ant-Man z klocków Lego – lepszy od oryginału?

Wielu fanów obawiało się, że po Hulku, Avengersach, X-Menach, film o marvelowskim bohaterze, którego mocą jest zmniejszanie się i rozkazywanie armii mrówek byłby w porównaniu z tamtymi superprodukcjami – łagodnie mówiąc – niezbyt dobry. Te obawy się na szczęście nie sprawdziły. Osobiście byłem na tym w kinie i mogę stanowczo zapewnić, że produkcja jest naprawdę dobra, pełna humoru, akcji i efektów specjalnych, z protagonistą którego naprawdę można polubić.

Już sam trailer wyzwolił wśród rzeszy geeków nieśmiałe nadzieje – co prawda od tego są trailery by ukazywać najlepsze momenty filmów, lecz ten wyraźnie ukazywał, że Ant-Man został potraktowany poważnie przez producentów i dzięki temu może stać się nieoczekiwanym hitem sezonu (Spoiler alert: stał się nim :) ). Być może dlatego grupka zapaleńców postanowiła przerobić tą zapowiedź, używając… klocków Lego.

1349036852568201253

Jaki jest tego efekt? Cóż, taka przeróbka jest równie ciekawa jak oryginał, mimo że produkcja – podejrzewam – nie była aż tak kosztowna. Ludzie z kanału youtubowego Toscano Bricks po raz kolejny udowodnili, że przy odrobinie samozaparcia można stworzyć coś wyjątkowego. Zobaczcie zresztą sami:

[źródło: gizmodo.com; grafika: gizmodo.com, splay.pl]