Oficjalny trailer filmu Pacific Rim Uprising pokazuje wiele tego, co każdy z widzów chce zobaczyć – potężne walki robotów. Film jest sequelem pierwsze części z 2013 roku autorstwa Guillermo Del Toro.

Mało brakowało, a następna część nigdy by nie powstała. Film nie odniósł takiego sukcesu, jakiego oczekiwało studio. Zarobił on w USA 109 milionów dolarów i nie wystarczyło to na pokrycie budżetu produkcyjnego i promocyjnego. Na szczęście rynki międzynarodowe zarobiły dodatkowe 309 milionów dolarów dzięki czemu możliwe jest stworzenie następnej części filmu.

Plotki sugerują, że budżet sequelu wynosi ponad 190 milionów dolarów. Dodatkowo na planie były pewne problemy, przez co premiera opóźniła się z sierpnia 2017 roku na 18 marca 2018 roku. Pacific Rim Uprising ma kontynuować wątki poprzednika. Międzynarodowy zespół młodych ludzi ma za zadanie powstrzymać kolejne zagrożenie ze strony Kaiju. Zwiastun jest wybuchowy, pokazuje walki i nowe roboty. Z pewnością będzie to film, który trzeba obejrzeć w 2018 roku.

Źródło: https://www.eteknix.com/

    Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!