WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Trochę poczekamy na serial o Cassianie Andorze

Okazuje się, że trochę poczekamy na serial o Cassianie Andorze. Nowa seria ze świata Gwiezdnych Wojen pojawi się na Disney+ nie wcześniej, niż w drugiej połowie 2020 roku.

Cassian Andor, w którego wcielił się Diego Luna był jednym z głównych bohaterów filmu Rogue One. Opowiadał o zdobyciu planów Gwiazdy Śmierci, a jego czas akcji umiejscowiony był przed wydarzeniami z IV Epizodu Gwiezdnych Wojen. Zważywszy na zakończenie filmu, akcja serialu ma dziać się wcześniej. Jednak, według najnowszych doniesień, trochę poczekamy na serial o Cassianie Andorze.

TheForce.net donosi, że produkcja serii ma ruszyć dopiero w październiku 2019 roku. Oznacza to, że najszybciej możemy zobaczyć go dopiero w drugiej połowie przyszłego roku. Seria będzie zawierała złożone efekty specjalne, a co za tym idzie długi proces postprodukcji.

Serial będzie śledził przygody zbuntowanego szpiega, Cassiana Andora (Diego Luna), w początkowych latach Rebelii. Akcja ma dziać się przed wydarzeniami z Rogue One. Ma być to porywający thriller szpiegowski, pełen ciekawych opowieści i odważnych misji mających na celu przewrócenie nadziei Galaktyce.

Trochę poczekamy na serial o Cassianie Andorze

Przypomnijmy, że aktualnie trwa produkcja serialu The Mandalorian, który zadebiutuje końcem 2019 lub na początku 2020 roku. Także w grudniu tego roku dostaniemy IX Epizod Gwiezdnych Wojen, więc czekanie na serial o kapitanie Andorze nie będzie takie ciężkie.

Czytaj też: Recenzja filmu Spider-Man: Uniwersum

Źródło: comicbookmovie.com