WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Trójwymiarowe gry na Nintendo Switch dzięki NS Glasses

Exklim, kanadyjska firma postanowiła sprawić, że wszystkie gry na Nintendo Switch będą trójwymiarowe. Tak oto powstały NS Glasses.

Niepozorne urządzenie ma korzystać z „technologii zmiany koloru”. Mówiąc w uproszczeniu – zastosowanie takiego rozwiązania ma sprawić, że wszystkie gry aktualnie dostępne na Nintendo Switch staną się dzięki NS Glasses trójwymiarowymi produkcjami. Oczywiście nie powinniśmy tutaj liczyć na efekty wychodzenia obiektów z ekranu, a raczej na dodanie wszelkim grom głębi, dzięki czemu mogą one wyglądać atrakcyjniej.

Całość zamknięta jest w typowo VR-owym opakowaniu, przypominającym inne gogle. Trzeba przyznać, że nawet bez efektu 3D, może to być dla niektórych ciekawa oferta. Możliwe się dzięki temu staje leżenie na łóżku i sterowanie grą joyconami w rękach. Autorzy NS Glasses ponadto zapowiadają, że zamierzają stosować technologię wygładzania krawędzi. Pozwoli to na lepszy wygląd gier, które działają w trybie przenośnym w rozdzielczości 720p. Cena? 100 dolarów. Jest szansa na zdobycie 50-procentowej zniżki, jeśli zapiszemy się do newslettera firmy.

Nintendo stworzyło Bowsette przed fanami

Źródło: wccftech.com