Na rynku jest coraz więcej aplikacji, pozwalających utrzymać Ci anonimowość i poznawać nowych ludzi, przykładem jest Whisper i Secret, które aktualnie zarabiają miliony dolarów. Jednak są to programy pozwalające wysyłać różne rzeczy do również anonimowych ludzi, a brakuje czegoś, żeby wysłać konkretną wiadomość do wybranej przez siebie osoby. Twórcy Truth wychodzą na przeciwko tym wymaganiom.

Truth jest to aplikacja na iOS, która pozwala wysyłać anonimowe wiadomości do ludzi z twojej skrzynki kontaktów. Interfejs jest bardzo podobny do domyślnego systemu wiadomości w Apple, więc dla każdego użytkownika tych urządzeń będzie to raczej przystępne oprogramowanie.

Jeśli wyślemy komuś wiadomość, a ta osoba ma Truth, to pojawi mu się ta wiadomość na aplikacji, ale jeśli dostanie to osoba, która nie ma tej aplikacji, co jest raczej częstsze, to dostanie wiadomość z numeru z Bay Arena, które prawdopodobnie nigdy w życiu nie widział. Każda wiadomość domyślnie zaczyna się od słów „The truth is”, a większość screenshotów wskazuje na to, że będzie to oprogramowanie służące głównie do flirtowania. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Moim jedynym zastrzeżeniem jest to, że trzeba przy odpalaniu aplikacji potwierdzić swojego e-maila, a twórca mówi, że te adresy e-mail będą potrzebne do jego następnego projektu, co moim zdaniem nie jest fair w stosunku do potencjalnych użytkowników.

[Źródło: TechCrunch]

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej