WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Bez kategorii

Twitter testuje funkcję ankiet w postach

Twitter wciąż udostępnia użytkownikom nowe możliwości, choć zwykle nie są to zmiany specjalnie rewolucyjne. Od teraz, jeśli np. będziecie chcieli spytać znajomych, czy wolą kolor czarny czy biały to możecie to zrobić to przy pomocy ankiet dodanych do „ćwierkacza”.

Jeżeli właśnie próbujecie się zalogować na Twittera i zalać wszystkich zbędnymi pytaniami to mam od razu smutną wiadomość – funkcja tworzenia takich ankiet nie jest obecnie dostępna każdego użytkownika. Wygląda na to, że dostęp do niej mają tylko pracownicy serwisu i niektóre osoby ze zweryfikowanymi kontami. Jest to bowiem funkcja cały czas testowana, która ostatecznie może jeszcze nie ujrzeć światła dziennego.

Sam Twitter nie wspominał publicznie o dodaniu takiej opcji, choć trudno było oczywiście przegapić jej pojawienie się. Nie jest to jakaś specjalna rewolucja, a dość prosty system ankietowy, który może składać się wyłącznie z dwóch odpowiedzi na jedno pytanie. Niewiele, ale idealnie wpasowuje się to w ogólną koncepcję krótkich wiadomości, który jest przecież znakiem rozpoznawczym tego serwisu.

[źródło i zdjęcie: digitaltrends.com]