WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Twórcy Hellblade: Senua’s Sacrifice z kolejną wpłatą charytatywną

Studiu Ninja Theory nie są obce charytatywne akcje. Ekipa, która zasłynęła w grudniu 2017 roku za pomocą gry Hellblade: Senua’s Sacrifice ponownie wsparła Mental Health America.

W sumie Ninja Theory oddało na poczet tej organizacji non-profit 25000 dolarów w kwietniu. Wszystko dzięki fanom na Xboxie, którzy w kwietniu zdecydowali się na zakup łącznie 50000 kopii gry Hellblade: Senua’s Sacrifice. Teraz jednak studio dorzuciło do puli kolejne 25 tysięcy dolarów z okazji sprzedaży w wysokości 100000 egzemplarzy wyłącznie na platformie Xbox One. Jednak ten cel miał zostać zrealizowany do 18 kwietnia, a nie 6 sierpnia. Ekipa przymrużyła jednak oko na reguły zabawy i po trzech miesiącach od „deadline” zdecydowała się dotrzymać słowa.

Spotkało się to oczywiście z uznaniem fanów, którzy nie oszczędzają słów pochwały pod oficjalnym wpisem na Twitterze. Szkoda, że częściej nie jesteśmy świadkami podobnych akcji charytatywnych w wykonaniu producentów, ale w tym wypadku wsparcie Mental Health America jest jak najbardziej na miejscu. Pewnie wiecie, że Hellblade: Senua’s Sacrifice skupiała się przecież na chorobach psychicznych.

Zerknij na technologię odpowiedzialną za realistyczne animacje twarzy na PS4

Źródło: Twitter via Kitguru
Zdjęcia: Ninja Theory