WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Twórcy Horizon Zero Dawn pracują nad sekretnym projektem

Guerrilla Games, czyli studio stojące za serią Killzone i fenomenalnym Horizon Zero Dawn zatrudniło w ostatnim czasie byłych deweloperów z Ubisoftu. Akurat tych, którzy pracowali w zespole zajmującym się taktyczną strzelanką Rainbow Six: Siege. Jest to oczywiście zwyczajne rozszerzanie swojej ekipy… która ma pracować nad sekretnym projektem.

Wzmianka o „sekretnej grze” Guerrilli i ostatnich zatrudnionych pracownikach została dostarczona nam przez użytkowników forum ResetEra. Ci twierdzą, że dwóch byłych twórców Rainbow Six: Siege dołączyło w tym roku do studia Guerrilla Games, aby pracować nad niezapowiedzianą grą. Do zespołu miał dołączyć nawet Simon Larouche, reżyser gier ze studia Siege. Jak więc możecie się spodziewać, zaowocowało to masą spekulacji. Spekulacji opartych na plotkach… ale co innego nam pozostało?

Twórcy Horizon Zero Dawn pracują nad sekretnym projektem

Powyższe zatrudnienia wskazują, że Guerilla Games zajmuje się najpewniej jakąś grą wieloosobową. Zapewne typowym kompetytywnym shooterem w kompletnie nowym IP albo trybem, który wzbogaci następną odsłoną Horizon Zero Dawn lub Killzone. Rozsądek przemawia za tym ostatnim, ponieważ wspomniany Larouche zajmował się wcześniej mapami dla wielu graczy w Killzone 2. Tradycyjnie jednak sugeruje przyjęcie tych informacji i spekulacji z przymrużonym okiem, ponieważ wszystko okaże się dopiero po oficjalnym oświadczeniu twórców. No, chyba że wkrótce znów trafi do nas solidny przeciek na temat nowej produkcji od Guerilla Games.

Fallout 76 pokaże prawdziwy bunkier amerykańskiego rządu

Źródło: Resetera, Gameinformer
Zdjęcia: Guerilla Games