WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Uber Eats trafia do Wrocławia

Od dzisiaj we Wrocławiu rusza wreszcie Uber Eats. Można przez niego zamówić jedzenie w ponad 75 restauracjach, w tym w takich jak Pasibus, Shrimp House, Woo Thai, Krowarzywa, Szajnochy 11, Panda Ramen czy Ahimsa.

We Wrocławiu wreszcie można szybko zamówić świeży i ciepły posiłek za pomocą kilku kliknięć w aplikacji. Czas od momentu zamówienia do przywiezienia to około 30 minut a trasę dostawcy można bezpośrednio śledzić w aplikacji. Od dawna dziwiło mnie, że Uber Eats nie działa we Wrocławiu ale wreszcie się to zmieniło. Granica działania niestety nie obejmuje całego miasta a obszar od Nadodrza, przez Stare Miasto, do Parku Południowego. Krzysztof Radoszewski, Dyrektor Generalny Uber Eats w Polsce, mówi:

Dwa miesiące temu inaugurowaliśmy start usługi Uber Eats w Krakowie. Od ponad roku działamy już w Warszawie, trochę krócej w Poznaniu. Od momentu uruchomienia aplikacji liczba dostępnych restauracji zwiększyła się ponad 6 razy – ze 150 do ponad 1000. Teraz do grona polskich miast z usługą Uber Eats na pokładzie dołącza Wrocław, gdzie użytkownicy mogą wybierać dania z 75 restauracji oferujących rozmaite rodzaje kuchni, z wielu półek cenowych. To, jak szybko się rozwijamy bardzo nas cieszy, ale przede wszystkim daje satysfakcję i dumę, ponieważ świadczy o zaufaniu naszych restauracyjnych partnerów, a przede wszystkim głodnych i ciekawych nowych smaków użytkowników.

Jedzenie można zamawiać przez 7 dni w tygodniu od 11 do 23, a koszt jego przywiezienia to 7,99 zł.

Źródło: Materiały prasowe