WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Ubisoft potwierdza nowe gry z serii Assassin’s Creed, Far Cry, The Crew i South Park

We wtorkowe popołudnie Ubisoft postanowił uraczyć swoich fanów wieściami na temat nowych odsłon pochodzących z czterech franczyz AAA – Assassin’s Creed, The Crew, Far Cry oraz South Park. 

Wtorkowe rewelacje ujrzały światło dzienne jako część raportu finansowego za ubiegły rok fiskalny. Oficjalne konto franczyzy Far Cry na Twitterze opublikowało grafikę z logiem Far Cry 5 wraz z odnośnikiem do konta firmy na YouTube, gdzie fani mogą oczekiwać „nowych szczegółów”. Również na forum Ubisoftu pojawił się nowy dział pod tytułem „Far Cry 5”, ale obecnie nic się tam nie znajduje.

Ostatnie plotki sugerują, że akcja Far Cry 5 będzie osadzona na Dzikim Zachodzie. Biorąc pod uwagę, jak dużym sukcesem cieszyła się gra Rockstara – Red Dead Redemption, a także to, że scenerie te są zaskakująco rzadko wykorzystywane w grach, Ubisoft może rzeczywiście pokusić się o umiejscowienie w tych realiach akcji jednego ze swoich najważniejszych nadchodzących tytułów.

Kilka tygodni wcześniej w sieci pojawiły się plotki o tym, jakoby nowy Assassin’s Creed, zatytułowany Origins, miał uraczyć graczy wycieczką do Egiptu. Takie ambitne przedsięwzięcie ma być możliwe przez to, że Ubisoft dał serii rok przerwy, w czasie którego znacząco doszlifowano mocno krytykowanego w ostatnich latach Assassin’s Creeda.

Dowiedzieliśmy się również, że South Park: The Fractured But Whole, którego premiera pierwotnie była ustalona na 6 grudnia ubiegłego roku, później na wrzesień aktualnego roku, ostatecznie doczeka się swojej premiery „gdzieś w czasie 2018 roku fiskalnego”.

źródło: techspot.com