WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Ujawniono pierwsze informacje o grze Deus Ex: Mankind Divided

Seria Deus Ex po bardzo udanym Human Revolution doczeka się wreszcie godnego sequela na nowej generacji konsol. Nowa odsłona będzie nosiła podtytuł Mankind Divided. 

Na forum NeoGAF trafiło wczoraj troszkę informacji o nowej grze studia Eidos Montreal. Tym razem sceneria delikatnie się zmieniła, ale bohater został ten sam – Adam Jensen. Akcja ma dziać się w 2029 roku, czyli dwa lata po zakończeniu Human Revolution. Square Enix zarejestrowało znak firmowy Deus Ex: Mankind Divided już w marcu 2014 roku, zaś David Anfossi – szef Eidos Montreal oznajmił już w październiku 2013, że studio pracuje nad sequelem dla HR.

Magazyn Game Informer ujawnił, że głównym gwoździem ich majowego numeru będzie właśnie zapowiedź Mankind Divided. Być może właśnie stamtąd dowiemy się nieco więcej detali o samej grze. Zabawne jest to, że brak jeszcze konkretnej daty premiery tytułu, ale można już składać zamówienia na niego w przedsprzedaży.

Gra powstaje na PC, Xbox One oraz PS4. Na sieci pojawił się ten oto, niesamowity trailer, który wczoraj ujrzał światło dzienne. Zdecydowanie warto go obejrzeć, nawet jeżeli na nowego Deus Exa czekacie z niezbyt dużym entuzjazmem.