WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Ukończono instancję Last Wish w Destiny 2: Forsaken

Każda gra multiplayer może pochwalić się wąskim, ale niesamowicie aktywnym gronem graczy, którzy momentami zasługują na solidne podziękowania od twórców. Tak też było po ukończeniu najnowszej instancji Last Wish w Destiny 2: Forsaken.

O samej instancji i ciekawym podejściu studia Bungie pisaliśmy już wcześniej, więc naturalnie należy wspomnieć o grupie, która ją ukończyła. W ramach rozszerzenia Forsaken do Destiny 2 twórcy zdecydowali się przygotować najtrudniejszy dotąd raid, który trafił do gry w ubiegły piątek. Last Wish strącił sen z powiek wielu graczom Destiny 2, ale dla najwytrwalszych nie ma nic niemożliwego. Ekipa Clan Redeem została bowiem tą pierwszą, która ukończyła arcytrudną instancję:

Zajęło to sześciu graczom około 19 godzin nieustannej gry, za które otrzymają realny mistrzowski pas wzorowany na tym z WWE. To jednak nie wszystko, na co mogą liczyć członkowie Clan Redeem. O ich wyczynie została bowiem poinformowana cała społeczność Destiny 2 przy pierwszym logowaniu, a na dodatek wejściu do Dreaming City towarzyszy teraz nowa cutscenka.

Wrześniowe PlayStation Plus zaszalało – God of War III i Destiny 2 w ofercie

Źródło: Techspot
Zdjęcia: Techspot