Spider-Man Uniwersum to najnowsza animacja studia Sony, która pokazała nam kilka wcieleń kultowej postaci z alternatywnych rzeczywistości. Okazuje się, że można znaleźć również ukryty easter egg w Spider-Man: Uniwersum, który jest ukłonem w stronę japońskiego Supaidmana.

Oczywiście, w animacji od Sony możemy znaleźć wiele nawiązań do historii tej kultowej postaci. Pojawiają się w nim plakaty, komiksy, stroje czy pojazdy z różnych wcieleń Spider-Mana. Ogladając ten film ciężko wyłapać wszystkie. Teraz jeden z animatorów, Nick Kondo, zamieścił na Twitterze wideo, które zwraca uwagę na  ukryty easter egg w Spider-Man: Uniwersum. Cóż, jak możemy zobaczyć był on naprawdę dobrze schowany.

Na filmiku widzimy scenę, w której Miles Morales śpieszy się do szkoły. Gdy chłopak podnosi szkicownik na stole kreślarskim możemy zobaczyć ciekawy rysunek robota. Konda dodał również klip ze wspomnianego Supaidmana, potwierdzający, że ten robot był Leopardonem, robotem władającym mieczem, którym pilotował japoński Spider-Man.

Ukryty easter egg w Spider-Man: Uniwersum

Supaidman jest mało znaną wersją naszego Pajączka. Jego produkcja rozpoczęła się pod koniec lat 70. i miał aż 41 odcinków. Powstał również jeden film kinowy. Historia podążała za Taują Yamashiro, motocyklistą, który dostał pajęcze moce od kosmity imieniem Garia. Bohater dostał również statek kosmiczny mogący przekształcić się w robota zwanego Leopardon.  Mimo dość ukrytego nawiązania zagorzali fani zdołali wyłapać ten ukryty easter egg w Spider-Man: Uniwersum.

Jeśli nadal nie widzieliście filmu Spider-Man: Uniwersum to nadal można obejrzeć go w kinach.

Czytaj też: Stellan Skarsgard dołącza do obsady Diuny

Źródło: cbr.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!