WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Unravel 2 dostał 10-godzinną wersję demonstracyjną

Unravel 2 będące platformówką w naprawdę ciekawym wydaniu kooperacyjnym doczekało się właśnie darmowej wersji demonstracyjnej. Dacie szansę dwóm kłębkom włóczki?

Gra studia Coldwood Interactive zaliczyła całkiem niecodzienny debiut, bowiem jej prezentacja na tegorocznych targach E3 poprzedzała o kilkadziesiąt minut oficjalną światową premierę. O Unravel 2 nie pisało się szczególnie często, ale nie oznacza to, że tytuł nie jest warty Waszego czasu. Platformowa przygoda 2.5 w wykonaniu czerwonego i niebieskiego stworka z włóczki, których podróż do celu usiana jest godzinami ścisłej współpracy i zagadkami logicznymi. Wszystko to oprawione ciekawym stylem graficznym, którego trudno doszukać się w innych produkcjach.

Wypróbowanie Unravel 2 na własnej skórze za zupełną darmochę umożliwiła nam właśnie platforma Origin. W ramach wersji demonstracyjnej oddano w nasze ręce 10 godzin gry, które ograniczają się jednak wyłącznie do dwóch odblokowanych rozdziałów. Wszystkie postępy zostaną oczywiście przeniesione na pełną wersję gry, o ile zdecydujecie się nią zakupić. Akcja potrwa do 30 lipca, więc czasu macie jeszcze całkiem sporo. W przypadku konsol musicie udać się na stronę sklepu.

Źródło: PCGamer