WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Uwięzieni na Marsie – dodatek do Far Cry 5 z datą premiery

Ubisoft pielęgnuje swoją politykę dotyczącą gier-usług i nie ma zamiaru jej porzucać. Zapowiedział właśnie dodatek Uwięzieni na Marsie (ang. Lost on Mars) do Far Cry 5, który zadebiutuje już za kilka dni.

Tym razem zamiast rozwiązywać problemów z lokalnym kultem obijemy szczękoczułki obcym. Jak możemy domyślić się z nazwy dodatku, zmienimy lokację z malowniczego Hope County na rozpaloną do czerwoności planetę Mars. Ponownie jednak za sterami głównego bohatera – Nicka Rye. Ten stanął przed zadaniem obronienia Ziemi przed inwazją jakiś takich dziwnych pająków u boku z oddanym kompanem – Hurkiem.

 

Gracze mogą tradycyjnie liczyć na bardziej rozbudowany, ale tematycznie powiązany z klimatem arsenał z plecakiem odrzutowym na czele. Dodatek Uwięzieni na Marsie będzie dostępny do kupienia za 12$ w dniu premiery albo w ramach przepustki sezonowej o wartości ~120 złotych. Zabawę w zupełnie niepodobnej do Far Cry 5 scenografii rozpoczniecie już 17 lipca na PC, PS4 i Xbox One. Warto przypomnieć, że następny dodatek (tym razem z zombie na czele) ukaże się gdzieś w sierpniu, czyli praktycznie za miesiąc. Pobudza to pewnie wyobraźnie graczy co do opłacalności wspomnianej przepustki.

Źródło: IGN