WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Valve ogłosiło datę rozpoczęcia Zimowej Wyprzedaży Steam 2018

Dla normalnych śmiertelników po jesieni nadchodzi zima, ale dla graczy to Zimowa Wyprzedaż Steam następuje po tej jesiennej. Tym razem Valve nie zaskoczy nas jednak… czymś tak tradycyjnym, jak sezonowym Winter Steam Sale, bo zapowiedziało go przed jego startem.

Ogłoszenie widnieje tutaj i wygląda na to, że było jedynie pretekstem dla Valve, które tylko przelotnie wspomniało o już dwunastej edycji Zimowej Wyprzedaży Steam, która rozpocznie się akurat wtedy, kiedy głosowanie Nagród Steam 2018. To właśnie do tej gali gracze przez ostatnie tygodnie zgłaszali swoje propozycje w ośmiu kategoriach. Wśród nominowanych nie mogło zabraknąć naszego oczka w głowie, czyli studia CD Projekt Red oraz ich dotychczasowego magnum opus – Wiedźmina 3. Sprawy będziecie więc mogli wziąć we własne ręce, głosując w kategorii Najlepszego Producenta i Najlepszego Środowiska (czyt. świata przedstawionego).

Valve, Steam, WInter Summer Sale, Zimowa Wyprzedaż Steam 2018, data rozpoczęcia, kiedy start,

Dobra, dobra. Nie trzymam już Was w niepewności i ogłaszam wszem i wobec, że portfele Steam i konta bankowe niejednego gracza zaczną tracić zera od jutra, czyli czwartku 20 grudnia od godziny 19:00 aż do 3 stycznia 2019 roku. Dwa tygodnie na zakupy będą tradycyjnie przepełnione masą przecen i z reguły dobrych cen… a może nawet i czymś specjalnym od Valve? To przecież obrywa przez pozostałe platformy cyfrowej dystrybucji, a kolejny zestaw kart do zdobycia raczej nie zaskarbi sobie nieprzekonanych klientów.

Czytaj też: Macaulay Culkin gra w najgorsze produkcje z serii Kevin sam w domu