WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Valve rozdaje 5$ w swojej nowej wyprzedaży Steam z okazji chińskiego Nowego Roku

Osobiście nie odpowiada mi system, w jaki wkręciło się Valve, nie zaskakując już swoich użytkowników wyprzedażami, specjalnymi ofertami i całą tą otoczką promocji. Na szczęście wygląda na to, że tamtejsi spece już to zauważyli i próbują urozmaicić nam proces sięgania do portfela na Steam. Tym razem Valve postanowiło rozdać każdemu równowartość 5$ w określonej walucie… i nie tylko!

Jak to podczas promocji bywa i tym razem w sklepie Steam czekają na Was ogromne promocje (zieeeeeeeew), czyli to, co zawsze przy takich okazjach. Jednak ta wyprzedaż Steam różni się od innych, ponieważ każdy z nas otrzymał w prezencie jednorazową zniżkę zakupów o 5$ (dla nas to 17 zł) na produkty objęte promocją, których łączna wartość przekroczy 30$. No, tu emocje już opadają.

Ponadto na start każdy otrzymuje 4000 żetonów, które może wydać na stoisku z nagrodami, które przewidują odznaki, emotki, tła profilu i dodatkowy kupon (za 15000 żetonów), obniżający cenę zakupów na tych samych zasadach, co ten gwarantowany. Kolejne żetony zdobywamy, po prostu robiąc zakupy.

Obecnie Steam przeżywa poważne problemy z działaniem, wieszając się praktycznie na każdej stronie sklepu, ale to zapewne wkrótce minie. Sama wyprzedaż potrwa do 11 lutego do godziny 19:00.

Czytaj też: Intel sprzedaje procesory 8. generacji jako te z 9.

Źródło: Steam