WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Vanessa Kirby wystąpi w filmie Hobbs and Shaw

Dwayne „The Rock” Johnson zaprezentował nową postać ze spin-offu Szybkich i wściekłych. Vanessa Kirby wystąpi w filmie Hobbs and Shaw wcielając się w Hattie Shaw.

Szybcy i wściekli są jedną z najpopularniejszych serii filmów akcji. Teraz powstaje pierwszy spin-off serii. Fani nie mogą się już doczekać. The Rock na swoim Instagramie zaprezentował nową gwiazdę filmu. Jest nią Vanessa Kirby. Aktorka znana jest między innymi serialu The Crown i z nowej części Mission Impossible. Zagra siostrę postaci granej przez Jasona Stanthama.

Zdjęcie udostępnione przez Dwayne’a pochodzi zza kulis planu zdjęciowego. Obecnie w Wielkiej Brytanii trwają zdjęcia do filmu Hobbs and Shaw.

View this post on Instagram

Building out our Fast & Furious franchise step by step. In our spin-off, HOBBS & SHAW, I have a nice new friend. Meet “Hattie Shaw” played by my homegirl, @vanessa__kirby. Hattie loves the following/ Longs walks on the beach. Being a bad ass MI6 Operative. Drinking tequila with Hobbs. And not in that order. Hattie also happens to be the sister of Deckard Shaw, who’s played by @jasonstatham. It tortures him that his sister Hattie is kickin’ it with Hobbs. His pain 😈 makes me very happy. But what makes me happier is welcoming this crazy talented actress and cool chick to our movie. Havin’ a blast together. Building out the franchise step by step. #HattieShaw #MI6BadAss #TequilaDrinkerWithHobbs HOBBS & SHAW 🥃

A post shared by therock (@therock) on

Na swoim Instagramie The Rock pisze:

Budujemy serię „Szybcy i wściekli” krok po kroku. W naszym spin-offie „Hobbs and Shaw” poznałem nową miłą przyjaciółkę. Poznajcie Hattie Shaw, graną przez moją sąsiadkę Vanessę Kirby. Hattie kocha śledzić/długie spacery po plaży, być twardzielką z MI6, pic tequilę z Hobbsem. I nie koniecznie w tej kolejności. Hattie okazuje się być również siostrą Deckarda Shawa, którego gra Jason Statham. Denerwuje go, że jego siostra buja się z Hobbsem. Jego ból, sprawia mi wiele radości. Ale bardziej uszczęśliwia mnie powitanie w naszym filmie tak szalenie utalentowanej aktorki i spoko laski. Między nami jest moc. Budujemy naszą serię krok po kroku.

 

Prócz Dwayne’a Johnsona i Vannesty Kirby  w obsadzie znajdują się Jason Stantham i Idris Elba. Premiera filmu planowana jest na 2 sierpnia 2019 roku.

 

Czytaj też: Daredevil: Vincent D’Onofrio zaprzecza anulowaniu serialu

Źródło: https://www.cbr.com/