WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Venom na Blu-ray będzie zawierał dodatkowe sceny

Venom zadebiutował w kinach miesiąc temu. Mimo średnich opinii widzów osiągnął spektakularny sukces kasowy. Teraz pojawiła się informacja, że Venom na Blu-ray będzie zawierał dodatkowe sceny.

Nie ma informacji, kiedy dostaniemy wersję na kina domowe, ale wiadomo już, że film będzie rozszerzony o parę scen. Nic dziwnego, zwłaszcza po doniesieniach Toma Hardy’ego, który twierdził, że w finalnej wersji wycięto aż 40 minut filmu. Oczywiście nie dostaniemy tego na blu-ray, to byłoby zbyt piękne.

Według Antona Volkova z TrailerTrack.com Venoma rozszerzono o dwie usunięte wcześniej sceny. Zaś sekwencja po napisach wydłużono do ponad trzech minut. Pojawi się w niej Eddie Brock odwiedzający w więzieniu seryjnego mordercę Cletusa Kasady’ego. W rolę złoczyńcy Carnage’a wciela się Woody Harrelson.

Dodatkowo otrzymamy sześć filmów zza kulis i osiem scen bez CGI.  Będziemy mogli zobaczyć również teledyski do dwóch piosenek skomponowanych przez Eminema i Post Malone do ścieżki dźwiękowej filmu. Nie wydaje się, żeby ta rozszerzona wersja filmu Venom jakoś szczególnie wpłynęła na poprawę ocen, ale fajnie będzie obejrzeć go w mniej okrojonej wersji.

Reżyserem Venoma jest Ruben Fletcher. Obsada:  Tom Hardy, Michelle Williams, Riz Ahmed, Scott Haze, Reid Scott, Jenny Slate, Woody Harrelson, Sope Aluko, Scott Deckert, Marcella Bragio i  Michelle Lee.

Czytaj też: Powstanie film Deadwood!

Źródło: https://www.cbr.com/