WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Virginia Madsen dołącza do obsady Swamp Thing

Uniwersum DC wciąż się rozrasta. Dostajemy kolejne doniesienia o nowych produkcjach, a także szczegóły tych, które są w przygotowaniu. Tym razem wypłynęła informacja, że Virginia Madsen dołącza do obsady Swamp Thing.

Nominowana do Oscara aktorka znana jest ze swojej roli w Candymanie. W Swamp Thing Marię Sunderland. Jest to postać znana z komiksów DC. Maria stała się znana na mokradłach Marais, gdy wyszła za mąż za lokalnego magnata biznesowego Avery’ego Sunderlanda (rola jeszcze nie obsadzona). Jednak jego obsesja na punkcie bagien sprowadza na nich klątwę. Głęboki smutek Marii spowodowany utratą córki wciąga ją w mroczne tajemnice wyłaniające się z bagien.

Informacja, że Virginia Madsen dołącza do obsady Swamp Thing może dobrze wróżyć produkcji. Aktorka potrafi wczuć się w klasyczny klimat horroru, również posiada spore umiejętności i doświadczenie.  Ostatnio można było ją oglądać w pierwszym sezonie serialu American Gothic.

VMożemy dopisać więc kolejne nazwisko do  znanej nam części obsady. Przypomnijmy, że Jako Abby Arcane wystąpi Crystal Reed (Gotham), a Marii Sten (Straight Outta Compton) zobaczymy w roli Liz Tremayne. Natomiast Jennifer Beals (The Last Tycoon) jako szeryf Lucilla Cable, zaś niedawno dodana Jeryl Prescott wcieli się w Madame Xanadu.. Producentem wykonawczym jest James Wan razem z Markiem Verheidenem , Garym Daubermanem, Michaelem Clearem i Lenem Wisemanem.

Czytaj też: Ogłoszono datę premiery drugiej części TO

 

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/