WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

W 2020 dostaniemy dwie ekranizacje Marvela od Sony

Po spektakularnym sukcesie filmu Venom, Sony postanowiło wykorzystać swoje prawa do komiksów Marvela tworząc kolejne filmy. W 2020 dostaniemy dwie ekranizacje Marvela, oczywiście wszystkie z tak zwanego SpiderVerse.

Pierwszy ogłoszony przez studio film ma mieć premierę 20 lipca 2020 roku. Jego tytułu na razie nie podano. Drugi zadebiutuje 2 października i ma być kontynuacją, ale i w tym przypadku nie dostaliśmy tytułu. Prawdopodobnie tą kontynuacją będzie Venom 2. Po ogromnym sukcesie w box office jaki zdobył, raczej pewnym jest, że Sony będzie chciało kontynuować historię symbiota i Eddiego Brocka.

W 2020 dostaniemy dwie ekranizacje Marvela od Sony

Na temat filmu zapisanego na lipiec 2020 powstaje wiele spekulacji. Najbardziej prawdopodobne, że będzie to Morbius. W tytułowej roli miałby wystąpić Jared Leto. Ten złoczyńca ze SpiderVerse po raz pierwszy zadebiutował w The Amazing Spider-Man w 1971 roku. Był biologiem, który stał się żyjącym wampirem po tym, jak próbował wyleczyć nieznaną chorobę krwi.

Venom osiągnął w światowej kasie  około 800 mln dolarów. Ten spektakularny wynik dał zielone światło kolejnym projektom ze Spider Verse. Czy kolejne ekranizacje Marvela od Sony osiągną podobny sukces? Nie wiadomo, miejmy tylko nadzieję, że choć efekty będą w nich lepsze.

Czytaj też: Słabe recenzje filmu Robin Hood

Źródło: www.cbr.com