WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

W Avengers 4 zobaczymy Stana Lee

W poniedziałek komiksowym światem wstrząsnęła smutna wiadomość o śmierci Stana Lee. Jego śmierć w wieku 95 lat wywołała niezwykłe poruszenie wśród fanów, a także jego współpracowników. Pojawiło się też pytanie, czy w Avengers 4 zobaczymy Stana Lee?

Stan Lee znany był ze swoich gościnnych występów w filmach opartych na komiksach o superbohaterach. Wyłapywanie jego epizodycznych ról było równie emocjonujące, co oczekiwanie na sceny po napisach. Nie ograniczał się do filmów produkcji Marvel Studios. Wyłapać go mogliśmy w filmach Foxa czy Sony. To właśnie w Venomie wystąpił po raz ostatni. Nic więc dziwnego, że fani zastanawiają się, czy Stan Lee pojawi się jeszcze w Avengers 4.

W Avengers 4 zobaczymy Stana Lee

Jak wynika z informacji udostępnionej przez jednego z braci Russo, nie tylko w Avengers 4 zobaczymy Stana Lee. Pojawi się on również w Kapitan Marvel. Nie wiadomo jednak, czy znajdzie się też w Spider-Man: Far From Home. Możliwe, że zapas scen z jego udziałem jest na tyle duży, że będzie co dodawać do kolejnych produkcji. Natomiast pod dużym znakiem zapytania stoi cameo Stana Lee w X-Menach od Foxa i SpiderVerse Sony. Zdjęcia do dwóch nowych filmów o mutantach już dawno się zakończyły, więc niewykluczone, że twórca się w nich pojawi.

Czy śmierć Stana Lee zakończy jego gościnne występy? Nie wiadomo. Możemy przypuszczać, że nie. Jego legenda jest na tyle silna, by tę niepisaną tradycję nadal kontynuować. Być może, będziemy już oglądać tylko subtelne nawiązania, w formie plakatów czy murali z jego podobizną. A może twórcy powołają do życia jego cyfrową wersję? Nie wiadomo. Na razie pocieszamy się tym, że w Avengers 4 zobaczymy Stana Lee. A co będzie później, czas pokaże.

Premiera Kapitan Marvel już 8 marca 2019 roku. Natomiast film Avengers 4 zadebiutuje na ekranach kin 25 kwietnia.

Czytaj też: Legenda komiksu – Stan Lee, zmarł w wieku 95 lat.

Źródło: www.cbr.com