WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

W co zagramy za darmo w ten weekend?

Nadchodzący weekend nie zapowiada się najlepiej pod kątem pogody. Dlaczego więc nie spędzić kilku godzin w objętych promocją grach, które pobierzemy za zupełną darmochę?

Tym razem najbardziej rozpieszczeni są fani gier RPG, bo do niedzielnego wieczora będą mogli wypróbować aż 2 tytuły. Mowa o przygodzie w Middle-earth: Shadow of War, w której to efektowna walka przeplata się nieustannie z klimatem uniwersum Władcy Pierścieni oraz w typowej grze fabularnej Torment: Tides of Numenera z rzutem izometrycznym, łączącej w sobie elementy fantasy i science fiction. Jednak chętnych na kilka godzin siania zniszczenia w Mordorze ostrzegam. Pliki gry swoje ważą i nawet wydajne łącze nie poradzi sobie z nimi w kilka minut.

Z kolei miłośnicy strzelanek z taktycznym podejściem powinni bez zastanowienia spróbować swoich sił w Tom Clancy’s Rainbow Six Siege. Również w tym przypadku darmowy weekend potrwa do niedzielnego wieczoru, po którym gra zniknie z Waszych bibliotek Steam. A może jesteście po prostu zmęczeni grami przepełnionymi akcją i chcecie spędzić kilka relaksujących chwil w jakiejś strategii 4X? Na Waszym miejscu od razu zgarnąłbym swoją własną kopię oldschoolowego Galactic Civilizations II: Ultimate Edition z serwisu Humble Bundle. Ta jednak pozostanie przypisana do kont Steam na zawsze.

Źródło: HumbleBundle, Steam