WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

W Crash Bandicoot N-Sane Trilogy zagramy też na PCtach

Teraz już oficjalnie. Activision zdecydowało się na oficjalne ogłoszenie, co do premiery trylogii serii Crash Bandicoot na komputery osobiste, Xbox One oraz Nintendo Switch. Ujawniono nie tylko datę premiery, ale również minimalne wymagania sprzętowe. Mowa oczywiście o wymaganiach stawianych naszym PCtą.

Starsi gracze z pewnością pamiętają premierę pierwszych odsłon serii Crasha Bandicoota na oldschoolowe już PlayStation. Mowa o schyłku 20 wieku, w którym to twórcy, czyli studio Naughty Dog dopiero raczkowało. Okazję ku odświeżeniu starych wspomnień w ubiegłym roku otrzymali wszyscy posiadacze PlayStation 4, ponieważ Activision zdecydowało się na przystosowanie przygód jamraja pasiastego do dzisiejszych standardów na konsoli nowej generacji.

Na szczęście już 10 lipca Crash Bandicoot N-Sane Trilogy trafi na PCty, Xbox One i Nintendo Switch. Mowa o kultowych trzech częściach, czyli: Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back i Crash Bandicoot 3: Warped. Aby poczuć powiew starych, dobrych czasów na minimalnych ustawieniach będziecie musieli wyposażyć się w 4-rdzeniowego procka z 2009 roku (Core i5-750/Phenom II X4 965), 8 GB pamięci RAM i kartę graficzną z 2 GB VRAMu (GeForce GTX 660/Radeon HD 7850). Jeśli jednak posiadacie znacznie lepszy komputer, to nic nie stanie na przeszkodzie, aby odpalić grę w rozdzielczości 4k i 60 FPSach.

Grę możecie już kupić na Steamie za 169 złotych. Jeśli jednak chcecie uzupełnić swoją kolekcję pudełek, to do sprzedaży prawdopodobnie trafią również edycje fizyczne.

Źródło: gamespot.com