WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

W Cyberpunku 2077 kupimy wiele apartamentów, ale przygody przeżyjemy w pojedynkę

Jak pewnie wiecie, stream z Cyberpunka 2077 okazał się rekordowy, a komputer na jakim został nagrany nie był w cale takim potworem. Tym razem mam dla Was informacje o możliwych do kupienia mieszkaniach i apartamentach oraz braku systemu towarzysza.

Cyberpunk 2077 to przecież walka o życie! Jak więc moglibyśmy ufać jednemu z naszych towarzyszy, który w każdej chwili może wbić nam nóż w plecy? (Jackie – liczę na Ciebie!) Nic dziwnego, że twórcy dali sobie spokój z systemem towarzysza rodem z God of War lub The Last of Us, o czym poinformowali w wątku na forum. Nie zabraknie jednak misji fabularnych, w których to będziemy współpracować z innymi. Pamiętacie niektóre misje w Wiedźminie 3? To tak mniej więcej mają wyglądać nasze wspólne przygody z NPC.

Hej, jak w Wiedźminie, jeśli historia tego wymaga, będziesz miał towarzysza lub dwóch na misję, ale nie chcemy robić „systemu towarzyszy”, w którym nigdy nie jesteś sam. W niektórych questach będziesz sam, w niektórych będziesz miał jedną osobę. Np. Jackiego albo całą grupę, a w innych możesz być sam lub z kimś innym. Wszystko będzie zależeć od dokonanych wyborów. Naprawdę chcemy, żeby to pasowało do historii, więc będziesz miał towarzysza wtedy, kiedy uznamy to za interesujące.

Z kolei informacja o dostępnych apartamentach trafiła do nas przez użytkownika, któremu fanpage Cyberpunka 2077 ”odpowiedział” na pytanie. „Podczas gameplayu zostało powiedziane, że to aktualny apartament V, czy to oznacza, że będzie więcej z nich do odblokowania lub kupienia?” – brzmiało pytanie. Ktoś odpowiedzialny za fanpage to potwierdził, choć nie jest to coś, czego nie oczekiwaliśmy po Night City od wielu miesięcy. Jesteście ciekawi, o co w Cyberpunku 2077 walczą twórcy? Odpowiedź na to znajdziecie poniżej:

Cyberpunk 2077 – o interfejsie, optymalizacji, destrukcji otoczenia… i nie tylko

Źródło: Wccftech
Zdjęcia: Wccftech, CD Projekt